Hakkımızda

Ahmet Emin ÇOBAN                               
1999 'dan itibaren tadilat ve dekorasyon konusunda uzmanlaşmış, yenilikçi ve analitik düşünce yapısına sahibiz. İşimizi severek, hevesle ve keyif alarak yapıyoruz. Malzeme ve model konusunda sürekli güncelleme  ve geliştirme gayretinde olup, 
kalıplaşmış fikirlerden uzak daha yenilikçi projeler üretiyoruz. Birçok iç mimar  ile iş ortaklığımız olup, onların projelerini üstleniyoruz. Özellikle kurumsal hizmet vermeye ve disiplinli çalışmaya son derece dikkat ediyoruz. 2004 yılından itibaren Alanya Mahmutlar'da YAPI TEKNİK başlığı altında A' dan Z'ye tadilat ve dekorasyon hizmeti vermekteyiz. Başarımızı fark edip, piyasa da vizyon sahibi olmayan vasıfsız fırsatçılar YAPI TEKNİK tabelamızı ve hatta attığımız her adımı taklit ederek maalesef müşterilerine mağduriyet yaratmaktadırlar. Bu konuda araştırmacı ve dikkatli davranmanızı rica ediyoruz. Yaptığımız tadilat ve dekorasyon projelerinden, sadece müşterilerimizden paylaşma izni alınanlar facebook sayfamızdan paylaşılmaktadır.
İncelemek için
buraya tıklayınız.

                                                                                                                                                 

Nasıl çalışıyoruz

?

KEŞİF PLANLAMA VE MODELLEME
 

Tadilatınızla ilgili gerekli ölçü ve analiz notlarını almak üzere sizi ziyaret ederiz. Keşif ziyaretinde aldığımız verilere göre tadilatın içeriği ile ilgili 3D modelleme ve plan-proje çizimleri hazırlarız. (ücretsiz)

TEKLİF VE SÖZLEŞME
 

Elimizdeki verilerle sizin için en uygun planı hazırlayarak fiyatlandırıp teklif olarak sunarız.
Teklifimizi kabul etmeniz durumunda karşılıklı hakların korunması adına sözleşme hazırlar, bu sözleşmede başlama ve teslim süresinden malzeme içerik bilgilerine kadar detayları belirtiriz.

UYGULAMA
 

Sözleşme imzalandıktan sonra özel itina ve titizlikle sözleşmeye bağlı kalarak projeyi uygular ve teslim gününde ince temizliğine kadar yapılmış vaziyette teslim ederiz.
Uygulama sonrası bizim üstlenmediğimiz (ev tekstili, beyaz eşya gibi) ihtiyaçlar, destek talep edilirse bölgemizdeki güvenilir ve tanıdığımız satış-hizmet noktalarından tedarik ve temin hizmeti veririz. (Ücretsizdir)